PL / EN

home > o nas

o nas

One Two Three Accounting Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 2009 roku i kontynuuje działalność prowadzoną przez jej wspólników, w różnych formach prawnych, od roku 1996.

Aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom Klientów jak również dostosować się do bieżących warunków otoczenia biznesowego stale poszerzamy naszą ofertę.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie zawodowe opieramy swoje działanie na indywidualnym podejściu do Klienta i jego problemów. Wychodzimy z założenia, że sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem, dlatego jest dla nas naturalnym, że dbamy o interesy naszych Partnerów i ich finanse. Bazą do realizacji celu jest obszerna wiedza w temacie finansów i rachunkowości oraz wieloletnia praktyka w rozwiązywaniu tego typu problemów.

Pracownicy firmy dysponują najwyższymi kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem. Kładziemy duży nacisk na profesjonalizm i ciągłe doskonalenie kwalifikacji. Wiedza i doświadczenie z zakresu rachunkowości, przepisów prawno-podatkowych, znajomości przepisów prawa i ubezpieczeń społecznych pozwalają nam na poruszanie się w gąszczu niejednoznacznych i ciągle zmieniających się przepisów.

Dlatego celowe wydaje się powierzenie tych spraw w ręce profesjonalnego biura i przeniesienie na nie odpowiedzialności za poprawność prowadzenia ksiąg rachunkowych i obsługi kadrowo-placowej.

Zlecając obsługę księgowa firmie zewnętrznej uzyskują Państwo również redukcję kosztów w porównaniu do obsługi wewnątrz firmy.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, a ewentualna współpraca zaowocuje nie tylko sukcesem Państwa Przedsiębiorstwa, ale również przyniesie Państwu wiele satysfakcji, gdyż zadowolenie Naszych Klientów jest dla nas priorytetowym założeniem.

Copyright © 2010

One Two Three Accounting Services Ltd